shelly plus czujnik temperatury i wilgotności

Kup na wizro

Poznaj Shelly Plus H&T – czujnik temperatury i wilgotności nowej generacji, który łączy w sobie zaawansowaną technologię i wygodę użytkowania. Dzięki wbudowanym modułom wilgotności i temperatury oraz pierwszemu na świecie bezprzewodowemu działaniu na baterii przez ponad rok, Shelly Plus H&T jest idealnym rozwiązaniem dla każdego inteligentnego domu.

Cechy Shelly Plus H&T:

 1. Ulepszony Wyświetlacz e-ink: Niskie zużycie energii dzięki energooszczędnemu wyświetlaczowi e-ink.
 2. Współpraca z USB Typu C: Szybsze połączenie i ładowanie dzięki nowoczesnemu gniazdu USB typu C.
 3. Długa Żywotność Baterii: Działa na 4 bateriach 1,5 V AA (LR) z możliwością pracy do 1 roku na jednym zestawie baterii.
 4. Bluetooth: Szybkie i łatwe dodawanie urządzeń przez połączenie Bluetooth.
 5. Montaż na Ścianie: Prosty i elegancki sposób na umieszczenie czujnika w dowolnym miejscu.
 6. Kompatybilność: Działa z Alexa, Google Home i innymi popularnymi platformami.

Unikalna Technologia i Zwiększona Czułość: Shelly Plus H&T wykorzystuje unikalną technologię do monitorowania nawet najmniejszych zmian w temperaturze i wilgotności, pomagając utrzymać komfortowe warunki w pomieszczeniach i zapobiegać problemom takim jak wysuszenie czy pleśń.

Długa Żywotność Baterii: Dzięki wyświetlaczowi o niskim zużyciu energii i możliwości zasilania zarówno z baterii, jak i przez USB, Shelly Plus H&T oferuje elastyczność i wygodę użytkowania bez częstego wymieniania baterii.

Nowy i Wygodny Design: Shelly Plus H&T łączy w sobie zaawansowaną technologię z nowoczesnym, minimalistycznym designem, który doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Jego wyświetlacz e-ink nie tylko oszczędza energię, ale także elegancko prezentuje aktualne dane.

Funkcjonalności:

 • Obsługa Wi-Fi: Łącz się bezpośrednio ze swoją siecią Wi-Fi bez potrzeby dodatkowego koncentratora.
 • Czujnik Temperatury i Wilgotności: Bądź na bieżąco z warunkami w swoim domu i reaguj na zmiany.
 • Niskie Zużycie Baterii: Ciesz się długotrwałym działaniem bez konieczności częstej wymiany baterii.
 • Bezpłatna Historia Danych: Do 1 roku bezpłatnego przechowywania danych do analiz i statystyk.

Kompatybilność z Innymi Urządzeniami: Shelly Plus H&T może współpracować z innymi inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu, umożliwiając tworzenie złożonych scen i automatyzacji, które dostosowują się do zmieniających się warunków.

Praktyczne Zastosowania:

 • Inteligentne Ogrzewanie: Kontroluj temperaturę w domu, tworząc sceny z Shelly Plug lub Shelly TRV.
 • Inteligentny Wentylator Łazienkowy: Automatycznie włączaj wentylator, gdy wilgotność osiągnie określony poziom, dzięki współpracy z Shelly Plus 1.

Podsumowanie: Shelly Plus H&T to nie tylko czujnik temperatury i wilgotności; to inteligentne urządzenie, które przynosi nową jakość monitorowania i kontroli środowiska domowego. Dzięki jego zaawansowanym funkcjom, długiej żywotności baterii i eleganckiemu designowi, Shelly Plus H&T jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce podnieść komfort i bezpieczeństwo swojego domu na wyższy poziom.